Gizlilik ve Güvenlik

 

Gizlilik Politikası

3 T Turanlar’ ın ( 3T TURANLAR TEKNİK HIRDAVAT BOYA NAL. İNŞ. MALZ. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)  gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, 3tturanlar’ ı ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları 3 T Turanlar’ a aittir. 

Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. 

3 T Turanlar üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için 3tturanlar.com.tr tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. 

Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘ nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, 3 T Turanlar PCI standartlarına her daim uyum sağlayarak gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır. 

Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin 3tturanlar.com.tr ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, 3 T Turanlar ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur. 

3tturanlar.com.tr’ dan sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır. 

Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi 3tturanlar.com.tr’ dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır. 

3 T Turanlar belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine eposta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız e-mail içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz. 

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. 

Firma Adı:

:

3 T Turanlar

Firma Ünvanı

:

3T TURANLAR TEKNİK HIRDAVAT BOYA NAL. İNŞ. MALZ. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Telefon

:

0264 615 16 15

Telefon

:

0264 615 16 15

Faks

:

0264 615 16 15

E-posta

:

satis@3tturanlar.com.tr

Web Sayfaları

Adres

:

:

 www.3tturanlar.com.tr

Akova Mahallesi Sakarya Blv. 167. No: 167/1 Hendek / Sakarya

Vergi Dairesi

:

Hendek 

Vergi No

:

001 067 0510

Bayi girisi original

Kategoriler

    Döviz Kurları
    USD : 5,7573 TL
    EUR : 6,3466 TL
    Yukarı Çık